Widok biblioteki dokumentów Widok biblioteki dokumentów

Najbliższe spotkania Najbliższe spotkania

26 kwietnia 2019 r. Obchody 79. rocznicy Zbrodni Katyńskiej w Hucie Szklanej

Pomnik Trzech Krzyży w Hucie SzklanejStowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zaprasza na Obchody Dnia Pamięci Zbrodni Katyńskiej, które odbędą się 26 kwietnia pod pomnikiem Trzech Krzyży w Hucie Szklanej, gmina Bieliny. W tym roku przypada 20 rocznica odsłonięcia pomnika. Początek uroczystości o godz. 12.

12 kwietnia 2019 r. I Marsz Katyński w ramach obchodów 79. rocznicy Zbrodni Katyńskiej

Wojewoda Świętokrzyski, Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach oraz Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zapraszają mieszkańców Kielc oraz młodzież szkolną, w dniu 12 kwietnia 2019 r. do udziału w VI Marszu Katyńskim w Kielcach.

Plan uroczystości patriotyczno-religijnych Stowarzyszenia "Kielecka Rodzina Katyńska" na rok 2019

Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" wraz ze Związkiem Sybiraków o/wojewódzki w Kielcach zaprasza na spotkania w 2019 roku.

Obchody przy pomniku Trzech Krzyży w Hucie Szklanej

Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zaprasza na Obchody 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, które odbędą się 20 kwietnia 2018 r., o godz. 12 pod pomnikiem Trzech Krzyży w Hucie Szklanej.
 

Spektakl "Listy katyńskie"

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach wraz z III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach, w ramach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przygotowały dla młodzieży szkolnej spektakl „Listy katyńskie", który odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 oraz 12.00 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury (pl. Moniuszki 2B).

V Marsz Katyński w Kielcach

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach oraz Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zapraszają w dniu 10 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00, do udziału w V Marszu Katyńskim w Kielcach.

Plan uroczystości patriotyczno-religijnych Stowarzyszenia "Kielecka Rodzina Katyńska" na rok 2018

Stowarzyszenie "Kielecka Rodzina Katyńska" wraz ze Związkiem Sybiraków oddział wojewódzki w Kielcach zaprasza na spotkania w 2018 roku.

Zaproszenie na uroczystości rocznicowe w Hucie Szklanej

Pomnik Trzech KrzyżyW 77. rocznicę Zbrodni Katyńskiej Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zaprasza na spotkanie w dniu 20 kwietnia 2017 roku o godz. 13:00. Uroczystości odbędą się pod pomnikiem Trzech Krzyży w Hucie Szklanej. Patronat nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Starosta Powiatu Kieleckiego.
 

Plan uroczystości patriotyczno-religijnych Stowarzyszenia "Kielecka Rodzina Katyńska" na rok 2017

Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" wraz ze Związkiem Sybiraków o/wojewódzki w Kielcach planuje spotykać się w następujących dniach:

17 września 2016. Uroczystość odsłonięcia i poświęcenia kolejnych tablic na pomniku Katyńskim

Pomnik Katyński

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach, Urząd Miasta Kielce oraz Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zapraszają na odsłonięcie i poświęcenie kolejnych tablic katyńskich po rozbudowie pomnika Katyńskiego na Cmentarzu Partyzanckim w Kielcach. Uroczystość odbędzie się o godz. 11.30 w sobotę, 17 września 2016 roku.