Widok biblioteki dokumentów Widok biblioteki dokumentów

Najbliższe spotkania Najbliższe spotkania

Obchody przy pomniku Trzech Krzyży w Hucie Szklanej

Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zaprasza na Obchody 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, które odbędą się 20 kwietnia 2018 r., o godz. 12 pod pomnikiem Trzech Krzyży w Hucie Szklanej.
 

Spektakl "Listy katyńskie"

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach wraz z III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach, w ramach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przygotowały dla młodzieży szkolnej spektakl „Listy katyńskie", który odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 oraz 12.00 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury (pl. Moniuszki 2B).

V Marsz Katyński w Kielcach

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach oraz Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zapraszają w dniu 10 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00, do udziału w V Marszu Katyńskim w Kielcach.

Plan uroczystości patriotyczno-religijnych Stowarzyszenia "Kielecka Rodzina Katyńska" na rok 2018

Stowarzyszenie "Kielecka Rodzina Katyńska" wraz ze Związkiem Sybiraków oddział wojewódzki w Kielcach zaprasza na spotkania w 2018 roku.

Zaproszenie na uroczystości rocznicowe w Hucie Szklanej

Pomnik Trzech KrzyżyW 77. rocznicę Zbrodni Katyńskiej Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zaprasza na spotkanie w dniu 20 kwietnia 2017 roku o godz. 13:00. Uroczystości odbędą się pod pomnikiem Trzech Krzyży w Hucie Szklanej. Patronat nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Starosta Powiatu Kieleckiego.
 

Plan uroczystości patriotyczno-religijnych Stowarzyszenia "Kielecka Rodzina Katyńska" na rok 2017

Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" wraz ze Związkiem Sybiraków o/wojewódzki w Kielcach planuje spotykać się w następujących dniach:

17 września 2016. Uroczystość odsłonięcia i poświęcenia kolejnych tablic na pomniku Katyńskim

Pomnik Katyński

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach, Urząd Miasta Kielce oraz Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" zapraszają na odsłonięcie i poświęcenie kolejnych tablic katyńskich po rozbudowie pomnika Katyńskiego na Cmentarzu Partyzanckim w Kielcach. Uroczystość odbędzie się o godz. 11.30 w sobotę, 17 września 2016 roku.

13 kwietnia 2016. Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Stowarzyszenie „Kielecka Rodzina Katyńska" oraz Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Kielcach zapraszają na uroczyste obchody 76. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, które odbędą się 13 kwietnia 2016 roku. Ulicami Kielc już po raz trzeci przejdzie Marsz Pamięci, a uroczystości zakończą się na Skwerze Pamięci Ofiar Katynia. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Plan uroczystości patriotyczno-religijnych Stowarzyszenia "Kielecka Rodzina Katyńska" na 2016 rok

Członków i sympatyków Stowarzyszenia „Kielecka Rodzina Katyńska" serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem uroczystości patriotyczno-religijnych na 2016 rok oraz do udziału w spotkaniach.

29 października 2015. Jubileusz 25-lecia Rodziny Katyńskiej w Kielcach

Uroczystość związana z obchodami 25-lecia Rodziny Katyńskiej w Kielcach (1990-2015) odbędzie się w czwartek, 29 października 2015 roku. Spotkanie z tej okazji będzie miało miejsce w Kieleckim Centrum Kultury o godzinie 14.